Tėvystės įgūdžiai taip pat lavinami

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokinių tėveliai pasinaudojo puikia galimybe dalyvauti “Pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimo programoje”.
Pagal “Gordon Training International” metodiką  parengta programa skirta tėvams, kurie nori sėkmingai spręsti įvairias auklėjimo ir ugdymo situacijas bei auginti kūrybiškus, atsakingus, savo nuomonę nebijančius pareikšti, tačiau vertybes turinčius, save ir kitus gerbiančius vaikus.
Savaitiniai programos dalyvių susitikimai mūsų mokykloje vyksta nuo 2012-10-11 iki 2012-12-05. Mokymus veda daug patirties turinti socialinė pedagogė, dviejų vaikų mama Aurelija Zacharevičienė.
Programą “Pozityvios tėvystės įgūdžių lavinimas” vykdo VšĮ “Pro Coaching”, Gordon Training International įgaliotas atstovas Lietuvoje. Mokymai vykdomi pagal LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių šeimos gerovės srityje, veiklos projektų programą.

    Comments are closed.